Aktualności

22.05.2023
Tagi: DKK, konkurs

Wyniki konkursu na recenzję DKK za marzec 2023 roku

Miło nam poinformować, że w ramach całorocznego konkursu na recenzję dla Klubowiczów skupionych w Dyskusyjnych Klubach Książki przyznane zostały nagrody za marzec 2023 roku:

– w kategorii dorośli nagrodę otrzymuje:

Pani Urszula Poświat z DKK działającego przy Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dębicy, woj. podkarpackie, za recenzję książki „Miasto w chmurach” Anthony’ego Doerr.

Pan Łukasz Smolicz z DKK działającego przy Centrum Kultury Gminy Działdowo w Burkacie, woj. warmińsko-mazurskim, za recenzję książki „Dziewiętnaście sekund” Pierre’a Charrasa.

Pani Katarzyna Mastalerczyk z DKK działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej - Filia Nr 2 w Stalowej Woli, woj. podkarpackie, za recenzję książki „Saturnin” Jakuba Małeckiego.

– w kategorii dzieci i młodzież nagrodę otrzymuje:                                                                                              

Faustyna Kołpa, lat 10, z DKK dla dzieci i młodzieży przy Bibliotece u Kazimierza. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna – Filia w Stojeszynie Pierwszym, woj. lubelskie, za recenzję książki „Kosmos” Tomasza Rożka.

– w kategorii dzieci i młodzież za recenzję rysowaną nagrodę otrzymuje:                                                                                              
Amelka Sobiesiak, lat 10, z DKK dla dzieci działającego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bisztynku, woj. warmińsko-mazurskim, ilustracja do książki Katarzyny i Pawła Ziemnickich „Droga do gwiazd. Opowieść o Mikołaju Koperniku”.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane recenzje! Zwycięzcom gratulujemy!

Nagrody prześlemy pocztą.