Aktualności

Konferencja w Gdyni fot. Instytut Książki
13.11.2023

Transmisja pierwszego dnia konferencji „Infrastruktura bibliotek 2021-2025. Inwestycja i co dalej?”

Dzisiaj w Gdyńskim Centrum Kultury, trwa pierwszy dzień konferencji eksperckiej „Infrastruktura bibliotek 2021-2025. W wydarzeniu organizowanym przez Instytut Książki w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 biorą udział bibliotekarze i samorządowcy z całej Polski. Zapraszamy do oglądania transmisji pierwszego dnia konferencji.

„Infrastruktura bibliotek 2021-2025. Inwestycja i co dalej?” to kolejna konferencja ekspercka organizowana przez Instytut Książki w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli bibliotek publicznych: zwłaszcza do wnioskodawców „Infrastruktury bibliotek”, ale także do beneficjentów realizujących swoje zadania oraz bibliotekarek i bibliotekarzy zainteresowanych programem, planujących inwestycje w bibliotekach w przyszłości.

Tematyka konferencji dotyczy zagadnień powiązanych z zasadami ubiegania się o dofinansowanie w konkursie i zasadami realizacji zadań. W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mieli szansę wysłuchać prezentacji, dyskusji i wystąpień stanowiących zbiór porad, dobrych praktyk i inspiracji od specjalistów, samorządowców, przedstawicieli beneficjentów i bibliotekarzy, którzy mają za sobą doświadczenia związane z inwestycjami w infrastrukturę nie tylko w ramach NPRCz 2.0.

Pełny program wydarzenia dostępny jest na stronie www.infrastrukturabibliotek.com.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.