Aktualności

12.11.2019
Tagi: czytaj PL

Jak dołączyć do akcji Czytaj PL 2019?

Akcja Czytaj PL 2019 rozpoczęła się na dobre! Pisaliśmy już o tym, jakie książki znalazły się w akcji, jacy towarzyszą im superbohaterowie, a teraz krótko przypominamy, jak można do niej dołączyć. Oto krótki przewodnik jak korzystać z 12 darmowych bestsellerów.

Krok 1: Zainstaluj aplikację Woblink.

Jeśli jesteś użytkownikiem smartfona lub tabletu z systemem Android lub iOS wejdź do Sklepu Google Play lub iStore’a i pobierz najnowszą wersję aplikacji Woblink, a następnie ją zainstaluj. Jeśli miałeś lub miałaś już aplikację Woblink, pamiętaj o zaktualizowaniu jej!

Krok 2: Znajdź kod QR i zeskanuj go w aplikacji!

Jeśli chcesz wejść do akcji Czytaj PL potrzebny ci będzie kod QR. Gdzie go znaleźć?

  • na plakacie w przestrzeni miejskiej 
  • w jednej ze szkół biorących udział w akcji
  • z koszulki jednego z Ambasadorów akcji
  • z plakatu, który można pobrać na naszej stronie konkursowej
  • napisz do naszego chatbota w Messengerze

Link do mapy, na której znajdują się miejsca z plakatem znajdziecie tutaj

Krok 3: Zaloguj się lub zarejestruj zupełnie za darmo.

Jeżeli jesteś już użytkownikiem Woblinka możesz zalogować się loginem i hasłem, którego używałeś lub używałaś do tej pory. Jeżeli pierwszy raz masz do czynienia z Woblinkiem, zarejestruj się całkowicie bezpłatnie i błyskawicznie. Wystarczy, że podasz maila i wymyślisz hasło (które zapamiętasz!).

Krok 4: Wybierz książkę i delektuj się czytaniem i słuchaniem!

Po zalogowaniu lub rejestracji aplikacja powinna przenieść cię do „karuzeli”, z której możesz wybrać jedną z 12 bestsellerowych książek, która zostanie dodana do twojej półki. Jednocześnie na półce możesz mieć tylko jedną książkę z akcji, ale w dowolnym momencie możesz ją wymienić.

[Jakub Krasny, czytajpl.pl]