Aktualności

26.10.2022
Tagi: DKK, konkurs

Wyniki konkursu na recenzję DKK za wrzesień 2022 roku

Miło nam poinformować, że w ramach całorocznego konkursu na recenzję dla Klubowiczów skupionych w Dyskusyjnych Klubach Książki przyznane zostały nagrody za wrzesień 2022 roku:

Pani Elżbieta Duch z DKK działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu, woj. warmińsko-mazurskie, za recenzję książki Olgi Tokarczuk „Czuły narrator”.

Pani Zuzanna Mróz z DKK działającego przy Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida - Centrum Wiedzy w Bolesławcu, woj. dolnośląskie, za recenzję książki Kate Elizabeth Russel „Moja mroczna Vanesso”.

– w kategorii dzieci i młodzież nagrodę otrzymuje:

Emilia Sobuś 17 lat, z młodzieżowego DKK działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mielcu, woj. podkarpackie, za recenzję książki Marii Turtschaninoff „Maresi. Kroniki Czerwonego Klasztoru”

– w kategorii recenzja rysowana nagrodę otrzymują:

Marcelina Stankowska lat 9 z Klubu Czytających Dzieci przy Bibliotece Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bisztynku, woj. warmińsko-mazurskie, ilustracja do książki „Złotowłosa i trzy niedźwiadki”

Kuba Żuchowski lat 8 z Klubu Czytających Dzieci przy Bibliotece Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bisztynku, woj. warmińsko-mazurskie, ilustracja do książki Lluisa Prats „Hachiko. Pies, który czekał”.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane recenzje! Zwycięzcom gratulujemy!

Nagrody prześlemy pocztą