Aktualności

28.11.2023

Wyniki konkursu na recenzję DKK za październik 2023 roku

Miło nam poinformować, że w ramach całorocznego konkursu na recenzję dla Klubowiczów skupionych w Dyskusyjnych Klubach Książki przyznane zostały nagrody za październik 2023 roku:

– w kategorii dorośli nagrodę otrzymują:

Pani Beata Drozdowska z DKK działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przeworsku, woj. podkarpackie za recenzję książki „Mężczyzna imieniem Ove” Fredericka Backmana.

Pani Maria Majoch z DKK działającego przy Powiatowej i Miejsko- Gminnej Bibliotece Publicznej im. Wiktora Bazielicha w Starym Sączu, woj. małopolskie, za recenzję książki „Nic zwyczajnego. O Wisławie Szymborskiej” Michała Rusinka.

Pani Małgorzata Chrzelest z DKK działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jana Długosza w Sandomierzu, woj. świętokrzyskie, za recenzję książki „Pod słońcem” Julii Fiedorczuk.

– w kategorii dzieci i młodzież nagrodę otrzymuje:                                                                                             

Wiktoria Urbańska-Ćwięka, lat 18, z DKK dla młodzieży działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mielcu, woj. podkarpackie, za recenzję książki „Ostatnie życzenie” Andrzeja Sapkowskiego.

– w kategorii dzieci i młodzież nagrodę otrzymuje:                                                                                  

DKK dla dzieci działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Strzeleczkach – Filia w Zielinie, woj. opolskie, za ilustracje do książki „Piaskowy wilk” Åsy Lind.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane recenzje! Zwycięzcom gratulujemy!

Nagrody prześlemy pocztą.