Aktualności

13.12.2022
Tagi: DKK, konkurs

Wyniki konkursu na recenzję DKK za październik 2022 roku

Miło nam poinformować, że w ramach całorocznego konkursu na recenzję dla Klubowiczów skupionych w Dyskusyjnych Klubach Książki przyznane zostały nagrody za październik 2022 roku:

Pani Agnieszka Kusiak z DKK działającego przy Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie, woj. podkarpackie, za recenzję książki „MAUS” Art Spiegelman.

Pani Urszula Rędziniak z DKK działającego przy Bibliotece Publicznej Gminy i Miasta w Strzyżowie woj. podkarpackie, za recenzję książki „Siła kobiet” Barbary Wysoczańskiej.

– w kategorii dzieci i młodzież nagrodę otrzymuje:

Anna Madejek, 10 lat , z dziecięcego DKK działającego przy Bibliotece Powiatu Ostródzkiego „Przystań z Kulturą” i Szkole Podstawowej nr 6 im. Kornela Makuszyńskiego w Ostródzie, woj.  warmińsko-mazurskim, za recenzje książki Katarzyny Wasilkowskiej „Już, już!”.

– w kategorii recenzja rysowana nagrodę otrzymuje:

Julia Orzeł, 13 lat, DKK dla dzieci i młodzieży przy Bibliotece Publicznej w Jamielniku , woj. warmińsko-mazurskie, ilustracja do książki Markusa Zusaka „Posłaniec”.

Maria Głąb, 8 lat, z Klubu Dziecięcego w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w  Zalewie, woj. warmińsko-mazurskie, ilustracja do książki Astrid Lindgren „Ronja, córka zbójnika”.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane recenzje! Zwycięzcom gratulujemy!