Aktualności

18.04.2023
Tagi: DKK, konkurs

Wyniki konkursu na recenzję DKK za luty 2023 roku

Miło nam poinformować, że w ramach całorocznego konkursu na recenzję dla Klubowiczów skupionych w Dyskusyjnych Klubach Książki przyznane zostały nagrody za luty 2023 roku:

– w kategorii dorośli nagrodę otrzymuje:

Pani Anna Wołoszyn z DKK działającego przy Koszalińskiej Bibliotece Publicznej im. Joachima Lelewela - Filia nr 8, woj. zachodniopomorskie, za recenzję książki „A gdyby tak ze świata zniknęły koty?” Genki Kawamura.

Pani Maria Suchy z DKK działającego przy Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rzeszowie - Filia Nr 10, woj. podkarpackie, za recenzję książki „Empuzjon” Olgi Tokarczuk.

Pani Małgorzata Sobczyk z DKK działającego przy Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Chęcinach, woj. świętokrzyskie, za recenzję książki „Jadąc” Eustachego Ryskiego.

– w kategorii dzieci i młodzież nagrodę otrzymuje:                                                                                              

Lena Bździuch, lat 13, z DKK dla dzieci i młodzieży „Okładka” działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Aleksandrowie, woj. lubelskie, za recenzję książki „Skutki uboczne eliksiru miłości", Doroty Combrzyńskiej-Nogali.

– w kategorii dzieci i młodzież za recenzję rysowaną nagrodę otrzymuje:

Wiktoria Magolon, lat 9, z DKK „Miętuski” w działającego przy GOKSiR w Biszczy, woj. lubelskie, ilustracja do książki „Świat pełen zmian" Urszuli Kuncewicz-Jasińskiej.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane recenzje! Zwycięzcom gratulujemy!

Nagrody prześlemy pocztą.