Aktualności

30.12.2022
Tagi: DKK, konkurs

Wyniki konkursu na recenzję DKK za listopad 2022 roku

Miło nam poinformować, że w ramach całorocznego konkursu na recenzję dla Klubowiczów skupionych w Dyskusyjnych Klubach Książki przyznane zostały nagrody za listopad 2022 roku:

– w kategorii dorośli

Pani Krystynie Matraszek z DKK działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Cypriana Norwida w Złotowie, woj. wielkopolskim, za recenzję książki David Sheff „Mój piękny syn”.

Pani Jadwigi Ciszewskiej z DKK działającego przy Gminna Biblioteka Publiczna w Komorowie Żuławskim, woj. warmińsko-mazurskie, za recenzję książki Magdaleny Witkiewicz „Opowieść niewiernej”.

Panu Łukaszowi Smoliczowi z DKK działającego przy Bibliotece – Centrum Kultury Gminy Działdowo w Burkacie, woj. warmińsko-mazurskie, za recenzję książki Edwina Kłosowskiego „Pozostaw swój ślad”.

– w kategorii dzieci i młodzież nagrodę otrzymuje:

Maja Droździel, lat 12, z dziecięcego DKK „Okładka” dla dzieci i młodzieży działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Aleksandrowie, woj. lubelskie, za recenzje książki Ariadny Piepiórki „Szmaragdowa ważka”. 

– w kategorii recenzja rysowana nagrodę otrzymuje:

DKK dla dzieci „Czytaj z Gwiazdkami” działające w Centrum Kulturalno-Bibliotecznym we Fromborku, woj. warmińsko-mazurskie, za ilustracje do książki Grzegorza Kasdepke „W moim brzuchu mieszka jakieś zwierzątko”. 

Dziękujemy za wszystkie nadesłane recenzje! Zwycięzcom gratulujemy!