Aktualności

27.05.2024
Tagi: DKK, konkurs

Wyniki konkursu na recenzję DKK za kwiecień 2024 roku

Miło nam poinformować, że w ramach całorocznego konkursu na recenzję dla Klubowiczów skupionych w Dyskusyjnych Klubach Książki przyznane zostały nagrody za kwiecień 2024 roku:

– w kategorii dorośli nagrodę otrzymują:

Pani Joanna Czarnota z DKK działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnie woj. zachodnio-pomorskie, za recenzję książki „Dzieciństwo Jezusa” Johna Maxwella Coetzee.

Pani Anna Żaczek z DKK działającego przy Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Rykach, woj. lubelskie, za recenzję książki „Łakome” Małgorzaty Łebdy.

Pani Elżbieta Zakrzewska z DKK działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie, woj. warmińsko-mazurskie, za recenzję książki „Puste miejsce” Pauliny Cedlerskiej.

– w kategorii dzieci i młodzież nagrodę otrzymuje:

Maja Droździel, lat 13, z DKK „Okładka” dla dzieci i młodzieży przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Aleksandrowie, woj. lubelskie, za recenzję książki „Kasieńka” Sarah Crossan.

– w kategorii dzieci i młodzież za recenzję rysowaną nagrodę otrzymuje:

Lena Rokita, lat 10, z DKK dla dzieci działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Chmielniku -Filia w Zabratówce, woj. podkarpackie, za ilustracje do książki „Co czują uczucia” Tiny Oziewicz.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane recenzje! Zwycięzcom gratulujemy!

Nagrody prześlemy pocztą.