Aktualności

08.06.2018

Warszawa: Literacki Piknik nad Wisłą

Od 8 do 10 czerwca na Bulwarach Wiślanych na wysokości Zamku Królewskiego zagoszczą książki i pisarze. Spotkania z popularnymi i cenionymi autorami, bogata oferta wydawnictw oraz liczne atrakcje dla najmłodszych – a to wszystko w jednej z najatrakcyjniejszych, rekreacyjnych  przestrzeni Warszawy!

Na plenerowej scenie na barce na Wiśle pojawią się znani i lubiani autorzy, a po spotkaniach można będzie liczyć na autografy. Wśród gości m.in.: prof. Jerzy Bralczyk, Jarosław Grzędowicz, Jakub Małecki, Witold Szabłowski, Katarzyna Miller, Wojciech Chmielarz, Grzegorz Kalinowski, Sławomir Koper, Rafał Kosik, Beata Sadowska, Grzegorz Kapla, Karolina i Maciek Szaciłło, Marek Weiss, Grzegorz Gortat, Natalia Hołownia, Michał Cessanis oraz laureaci tegorocznej Nagrody Literackiej m.st. Warszawy: Ernest Bryll, Jakub Żulczyk, Maria Bigoszewska, Magdalena Tulli, Anna Bikont. Literacki Piknik nad Wisłą będzie wyjątkową okazją, by spotkać się z autorami, którzy otrzymali tę prestiżową nagrodę!

Spotkania poprowadzą: Jerzy Kisielewski, Marek Przybylik oraz członkowie jury Nagrody Literackiej m.st. Warszawy.

Program: http://www.muratorexpo.pl/targi/literacki-piknik-nad-wisla/program/

Literacki Piknik nad Wisłą będzie dla warszawiaków i turystów świetną okazją do zapoznania się z ofertą wydawców i zakupu książek w atrakcyjnych cenach w wyjątkowej, nadwiślańskiej scenerii.

Na Pikniku zaprezentują się m.in. wydawcy literatury pięknej, popularnonaukowej, reportażu, literatury dla dzieci i młodzieży, komiksów, książek artystycznych, albumów, poradników i przewodników, a także wydawcy gier. Na Bulwarach można też będzie kupić książki autorów nominowanych do tegorocznej Nagrody Literackiej m.st. Warszawy.

Lista wystawców: http://www.muratorexpo.pl/targi/literacki-piknik-nad-wisla/wystawcy-2018/

Zapraszamy na Bulwar Jana Karskiego (odcinek na wysokości Zamku Królewskiego) od piątku do niedzieli! Wstęp wolny!

8-10 czerwca 2018 r.
Bulwar Jana Karskiego, Warszawa

piątek i sobota godz. 11.00-19.00
niedziela godz. 11.00-18.00

Wstęp wolny!

Więcej informacji: www.muratorexpo.pl