Aktualności

grafika informacyjna / materiały organizatora
24.04.2023

Trzydniowa konferencja BookForum od dziś

Dziś rozpoczęło się BookForum – szósta edycja bezpłatnej konferencji branżowej, organizowanej przez Literacka Technologie, BookScout i Legimi.

Jak pandemia zmieniła biblioteki? Jak wykorzystać fenomen TikToka na rynku książki? Czy sztuczna inteligencja to wsparcie dla branży książkowej, a może zwiastun prawdziwych kłopotów? Czy spotkania autorskie powinny być bezpłatne? Czym jest Stowarzyszenie Dyrektorek i Dyrektorów Bibliotek – związkiem zawodowym, a może nową organizacją lobbującą na rzecz bibliotek? Czy cyfryzacja usług obywatelskich nie stanowi zagrożenia? W jaki sposób Stowarzyszenie Czytam i Słucham Legalnie chroni najbardziej bezbronne dobra kultury? Jakie narzędzia i metodyki sprawdzające się w IT można zastosować w zarządzaniu projektami w branży książki?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzą specjaliści podczas prelekcji, debat, webinarów w trakcie trzech dni konferencji BookForum zaplanowanych na 24-26 kwietnia.

Program oraz zapisy na odbywające się w formule transmisji on-line (platforma Zoom) wydarzenia można znaleźć na www.bookforum.pl. Konferencję można śledzić je także na profilu konferencji na Facebooku.

Udział w konferencji jest bezpłatny.