Aktualności

24.01.2023

Targi Wydawców Katolickich – ruszyły zgłoszenia

Stowarzyszenie Wydawców Katolickich zaprasza do wzięcia udziału w 28. Targach Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach od 20-23 kwietnia 2023 roku. Po zmianach spowodowanych pandemią COVID-19 wydarzenie wraca do tradycyjnego terminu, czyli drugiego tygodnia po Wielkanocy.

Targi, tak jak poprzednio, odbędą się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Wydarzenia zorganizowane w ramach programu towarzyszącego odbędą się w salach Zamku Królewskiego, a także w namiotach ustawionych tuż przed Arkadami Kubickiego.

Jednym z kluczowych elementów targowych wydarzeń będzie finał 26. edycji Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS. Wręczenie Nagrody za rok 2023 będzie miało miejsce podczas uroczystej gali i koncertu, które odbędą się 22 kwietnia w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie. W tym samym czasie uhonorowani zostaną również laureaci Nagrody Mały FENIKS 2023.

Regulamin, formularze zgłoszeniowe oraz szczegółowe informacje na temat 28. Targów Wydawców Katolickich można znaleźć TUTAJ.