Aktualności

09.09.2021

Targi Książki w Białymstoku odwołane

Dziewiąta edycja Targów Książki w Białymstoku miała odbyć się początkowo w dniach 23-25 kwietnia, ale w lutym podjęto decyzję o przesunięciu imprezy na październik. Ostatecznie organizator targów, Fundacja Sąsiedzi, postanowił odwołać wydarzenie.

„z uwagi na rosnące zagrożenie związane z rozwojem i rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 oraz niepewną sytuacją, co do możliwości oraz warunków organizowania wydarzeń w październiku 2021 r., w trosce o bezpieczeństwo wydawców i czytelników, podjęliśmy decyzję o odwołaniu 9. Targów Książki w Białymstoku w 2021 r.

Jest nam niezmiernie przykro, że kolejny raz, sytuacja zmusza nas do przełożenia imprezy.

Brakuje nam Was, atmosfery targowej i wiemy, że wielu czytelników tęskni za spotkaniami z autorami i wydawcami. Będziemy czekali na Was w kwietniu 2022 r.

Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli ogłosić przyszłoroczny termin targów, na które z niecierpliwością czekamy” – napisali Andrzej Kalinowski i Beata Szymaniuk z Fundacji Sąsiedzi.

Organizatorzy zapewnili także, że wystawcy, którzy już dokonali wpłat za stoisko, otrzymają zwrot pieniędzy do końca września br.