Aktualności

07.09.2020

Stoisko kolektywne na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie

W dniach 31.08.-3.09. Polska Izba Książki przeprowadziła nabór do uczestnictwa w kolektywnym stoisku niezależnych oficyn wydawniczych na Targach Książki w Krakowie w dniach 22.-25.10.2020 roku.

Stoisko to Polska Izba Książki organizuje na zlecenie Instytutu Książki i dzięki środkom finansowym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Do udziału zgłosiło się 15 wydawców. Dzięki zwiększeniu powierzchni wszyscy będą mogli wziąć udział w targach.

Lista zakwalifikowanych wydawnictw :

 1. Biblioteka Analiz
 2. Dom Wydawniczy Mała Kurka
 3. EPERONS OSTROGI
 4. Fundacja Duży Format
 5. Fundacja Sąsiedzi
 6. Global Scientific Platform sp. z o.o. (Wydawnictwo Naukowe Suba Lupa i Wydawnictwo Po Godzinach)
 7. Marpress
 8. Nieoczywiste
 9. Polarny Lis
 10. SILVER Oficyna Wydawnicza
 11. Wydawnictwo ANNAPURNA
 12. Wydawnictwo ASP w Warszawie
 13. Wydawnictwo JAMA
 14. wydawnictwo JANKA
 15. Wydawnictwo Oświatowe FOSZE

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach zadania „Organizacja kolektywnych stoisk, promujących niszowe wydawnictwa, podczas Targów Książki w Warszawie i Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie”.

Sfinansowano ze środków budżetu państwa w ramach środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania „Organizacja kolektywnych stoisk, promujących niszowe wydawnictwa, podczas Targów Książki w Warszawie i Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie”. Wartość finansowania i całkowita wartość zadania: 100 000 zł.

barwy Rzeczypospolitej Polskiej i wizerunek godła Rzeczypospolitej Polskiej