Aktualności

11.04.2023

Rusza nabór do 5. edycji konkursu Zwyrtała na najlepszy pomysł promujący czytanie

Organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Literatury Dziecięcej Rabka Festival w Rabce Zdroju zapraszają do nadsyłania zgłoszeń do piątej edycji konkursu Zwyrtała na najlepszy pomysł promujący czytanie.

Laureatem konkursu może zostać osoba (lub grupa osób), niezależnie od wieku i miejsca działania, której pomysł zachwyci konkursowe jury w składzie: prof. Anna Janus-Sitarz, prof. Grzegorz Leszczyński, pan Konstanty Przybora. Aby wziąć udział, należy zapoznać się z regulaminem konkursu oraz wypełnić i do 1 czerwca 2023 roku przysłać na adres Biblioteki w Rabce-Zdroju, pocztą tradycyjną lub mailowo (skan), krótki formularz z opisem projektu. 

Główną nagrodą w konkursie jest dyplom, wykonany na podstawie linorytu autorstwa Jerzego Koleckiego, możliwość publikacji zwycięskiego pomysłu oraz jego prezentacji 14 lipca 2023, podczas warsztatów dla dorosłych, w ramach Rabka Festival 2023, a także ufundowany przez Uzdrowisko Rabka S.A. dwudniowy pobyt, z osobą towarzyszącą, w Medical SPA „Rabczański Zdrój” z wyżywieniem i pakietem zabiegów SPA. Organizatorzy przewidują także przyznanie pięciu wyróżnień.

Regulamin i formularz konkursowy można znaleźć TUTAJ.