Aktualności

03.06.2020

Przyjmujemy zgłoszenia do udziału w Międzynarodowych Targach Książki we Frankfurcie

Instytut Książki zaprasza do nadsyłania zgłoszeń do udziału w polskim stoisku kolektywnym na Międzynarodowych Targach Książki we Frankfurcie (14-18 października 2020). Formularze w wersji papierowej lub elektronicznej przyjmujemy do 23 czerwca 2020 r.

Uwaga! Bardzo prosimy o zapoznanie się z nowym regulaminem uczestnictwa w stoisku i korzystanie z aktualnej wersji formularza - do pobrania tutaj.

Cennik:

1 regał = 1700 zł netto

1 półka = 450 zł netto

Cena obejmuje m.in. udostępnienie powierzchni wystawowej, transport materiałów z Polski, 1 wejściówkę i 1 wpis do katalogu targowego (szczegóły dotyczące usługi w regulaminie).

Z powodu remontu hali nr 5 polskie stoisko będzie zlokalizowane w hali 4.0 – numer stoiska zostanie podany później. 

Dodatkowe informacje na temat tegorocznej edycji targów:

Na stronie internetowej organizatorów targów można będzie znaleźć dodawane na bieżąco informacje na temat działań podejmowanych na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa uczestników oraz ewentualnych zmianach spowodowanych sytuacją sanitarno-epidemiologiczną: https://www.buchmesse.de/en/fbm-2020#16325. Frankfurter Buchmesse zapowiada między innymi:

  • obowiązkowe wypełnienie deklaracji o stanie zdrowia przez każdego odwiedzającego;
  • zwiększenie przestrzeni pomiędzy stoiskami;
  • przeniesienie większości spotkań autorskich i paneli dyskusyjnych do przestrzeni wirtualnej – szczegóły na temat programu mają zostać podane niebawem.

Instytut Książki będzie informował wystawców na bieżąco o ewentualnych istotnych zmianach dotyczących imprezy, zachęcamy również do śledzenia stron internetowych organizatorów i Instytutu.

Informacji na temat targów udziela Agnieszka Urbanowska: a.urbanowska@instytutksiazki.pl, tel. (+48) 12 61 71 925.