Aktualności

06.04.2020

Poznańskie Międzynarodowe Targi Książki Historycznej w przyszłym roku

Międzynarodowe Targi Książki Historycznej w Poznaniu, które miały się odbyć w dniach 24-28 sierpnia, został odwołane i przełożone na przyszły rok.

W komunikacie organizatorów czytamy: „W obliczu rozprzestrzeniania się pandemii Covid-19, wziąwszy pod uwagę wszystkie możliwe jej konsekwencje zdrowotne, organizacyjne i ekonomiczne, a także prognozy dotyczące postępów choroby, Zarząd Międzynarodowego Komitetu Nauk Historycznych wraz z poznańskim Komitetem Organizacyjnym doszedł do wniosku, że organizowanie XXIII Międzynarodowego Kongresu Nauk Historycznych Poznań 2020 w uprzednio wyznaczonym terminie nie byłoby rozsądne. W związku z tym ogłaszamy przełożenie Kongresu na 22-28 sierpnia 2021 roku. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i mamy nadzieję, że spotkamy się z Państwem w Poznaniu w przyszłym roku”.

W związku z decyzją o przełożeniu Kongresu na przyszły rok okres wczesnej rejestracji (Early Bird) został przedłużony do 31 marca 2021 roku.

Komitet Organizacyjny Kongresu poinformował, że:

1. Uiszczona już opłata rejestracyjna pozostaje ważna również na Kongres w nowym terminie. Jeśli jednak, niestety, w Kongresie w sierpniu przyszłego roku nie będziecie Państwo mogli wziąć udziału, to możecie anulować rejestrację na ogólnych zasadach określonych w Regulaminie;

2. Program Kongresu zasadniczo pozostaje bez zmian. Jeśli jednak w ciągu tego roku ktoś z Państwa zechce zrezygnować lub zaktualizować strukturę swojego panelu, to prosimy uprzejmie o informację. Pewne przetasowania będą oczywiście możliwe. Wszystkie ważne informacje dotyczące Kongresu będą się pojawiać sukcesywnie na naszej stronie internetowej i na Facebooku.

Kontakt do organizatora Międzynarodowych Targów Książki Historycznej: dyr. Zofia Strzyż, Grupa MTP, ul. Grupa MTP, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań, tel. 61 8692 193, kom. 603 411 857, e-mail: zofia.strzyz@grupamtp.pl