Aktualności

logo programu DKK
18.05.2018

Konkurs na recenzję - nagrody za kwiecień

W kwietniu napłynęło do nas wiele świetnych tekstów i ilustracji od klubowiczów z Dyskusyjnych Klubów Książki. Wszystkie z nich wzięły udział w trwającym nieprzerwanie konkursie na recenzję i zostały ocenionione przez Jury. Wybór był tak trudny, że w jednej z kategorii, nie mogąc wyłonić jednego zwycięzcy, postanowliśmy przyznać aż trzy nagrody. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom!

W kategorii dorośli nagrody otrzymują:

a) Pani Zyta Brysacz z DKK działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zambrowie za recenzję książki „Amerykańska sielanka” Philipa Rotha,

b) Pani Elżbieta Muszyńska z DKK działającego przy Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wągrowcu za recenzję książki „Lektor z pociągu 6.27” Jean-Paula'a Didierlaurenta,

c) Pani Gabriela Kansik z DKK działającego przy Oleskiej Bibliotece Publicznej za recenzję książki „Wielcy zapomniani. Polacy, którzy zmienili świat” (t. I i II) Marka Boruckiego.

W kategorii młodzież nagrodę otrzymuje Pani Julia Bździuch z DKK „Okładka” działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Aleksandrowie za recenzję książki Kopidoł i Kwiaciareczka” Kazimierza Szymeczko.

W kategorii recenzja rysowana nagrodę otrzymuje Aneta Trela z DKK działającego przy Filii w Zielinie Gminnej Biblioteki Publicznej w Strzeleczkach za ilustrację do książki "Szczurki mają apetyt" Rafała Witka.