Aktualności

01.12.2023

Kolejne spotkania online dla beneficjentów „Certyfikatu dla małych księgarni”

Instytut Książki zaprasza na kolejne spotkania online, które skierowane są do księgarzy-beneficjentów programu „Certyfikat dla małych księgarni”. 

Przed nami jeszcze 3 prelekcje, na dwie zapraszamy już teraz:

11 grudnia, godz. 8:00 prelekcja pn. Proczytelnicze inicjatywy w kameralnej księgarni „z Bajki” – inspiracje, pomysły, doświadczenia, prowadzona przez panią Krystynę Adamczak z poznańskiej księgarni „z Bajki”. Pani Adamczak prowadzi kameralną księgarnię z wielką pasją i zaangażowaniem. Stworzyła z niej miejsce twórczego spotkania z książką, lokalne centrum dostępu do kultury i wiedzy. Jest także beneficjentką programu „Certyfikat dla małych księgarni”.
 
13 grudnia, godz. 8:00 – po entuzjastycznym przyjęciu poprzedniego wystąpienia pani Magdaleny Tomasiak, bibliotekarki szkolnej z miejscowości Kamień w Małopolsce, zapraszamy na kolejne spotkanie z prelegentką. Będzie ono nosiło tytuł: Księgarnia w szkole i bibliotece? Jak współpracować z instytucją kultury i placówką edukacyjną oraz jak przygotować nieszablonowe inicjatywy proczytelnicze. Pani Tomasiak mówi o sobie, że jest nauczycielem-bibliotekarzem ze specjalizacją tropiciela inspiracji, motywacji oraz pozytywnych emocji.

Oba spotkania są bezpłatne i odbędą się za pośrednictwem platformy Zoom.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: e.gasior@instytutksiazki.pl. W wiadomościach prosimy o podanie interesującego Państwa spotkania (można zapisać się na oba).

Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale zadecyduje kolejność zgłoszeń.

RP/IK