Aktualności

grafika informacyjna
07.03.2024

Jutro rozpoczną się Poznańskie Targi Książki

Już jutro rozpoczną się Poznańskie Targi Książki. W zeszłym roku impreza przyciągnęła ponad 70 tysięcy czytelników. Tegoroczna edycja potrwa do niedzieli.

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich swoją ofertę zaprezentuje ponad 200 wystawców. Wśród tegorocznych gości imprezy znaleźli się tacy twórcy, jak m.in. Åsa Lind, Graham Masterton, Sylwia Chutnik, Katarzyna Bonda, Bernard Minier, Marta Łabęcka, Anna Bikont, Wojciech Chmielarz, Marcel Moss, Małgorzata Rejmer, Katarzyna Ryrych, Marcin Mortka, Robert Małecki, Jakub Ćwiek czy Ryszard Ćwirlej.

W trakcie Targów będzie można podziwiać wystawę z cyklu Mistrzowie Ilustracji. Oprócz tego na terenie Targów znajdzie się Salon Ilustratorów z wystawą artystów młodego pokolenia, Strefa Komiksu, Strefa Scrabble, Giełda Winylowa i Strefa Warsztatowa dla rodziców z dziećmi. Zaplanowano także konferencje i panele dyskusyjne.

W tym samym czasie w sąsiadujących halach odbędą się Targi Edukacji, z których można skorzystać w cenie biletów na Targi Książki. 

Targi będą otwarte w następujących godzinach:  

  • 8 marca od 10.00 do 18.00  
  • 9 marca od 9.00 do 18.00 
  • 10 marca od 9.00 do 16.00  

Więcej informacji na temat wydarzenia znaleźć można na stronie imprezy.

KC/ źródło: Poznańskie Targi Książki, rynek-ksiazki.pl