Aktualności

26.05.2022

200 książek na Dzień Dziecka od wydawnictwa Zielona Sowa

Wydawnictwo Zielona Sowa wpadło na nietypową akcję promocyjną, która powinna przysporzyć dużo radości warszawskim dzieciom. 1 czerwca ponad 200 książek będzie czekało na nie w warszawskich parkach, przy placach zabaw i w innych miejscach pełnych dzieci. Wystarczy wybrać się w jedno z takich miejsc i poszukać.

Zielona Sowa w tym roku szykuje dla najmłodszych warszawiaków i ich opiekunów nie lada gratkę. W środę 1 czerwca w godzinach popołudniowych w stołecznych parkach, na placach zabaw, na Starym Mieście, w Łazienkach Królewskich i wszędzie tam, gdzie dzieci lubią spędzać czas, najmłodsi czytelnicy będą mieli szansę znaleźć książkę, która wzbogaci ich domową biblioteczkę.

Jakie książki będą czekały na dzieci? Od uwielbianej, bestsellerowej serii „Jadzia Pętelka” po „Małego Księcia” czy „Wisłę”. Znalezione książki dzieci oczywiście będą mogły zabrać ze sobą. Organizatorom akcji zależy na tym, by książki zostały rozwiezione po całej Warszawie, nie zaś dostępne jedynie w 3-4 dzielnicach.

Wszystkie czekające na małych właścicieli pozycje będą oznaczone logotypem Zielonej Sowy, hashtagiem #WięcejNiżKsiążki oraz grupą wiekową czytelnika.