Aktualności

28.02.2024
Tagi: DKK, konkurs

Wyniki konkursu na recenzję DKK za grudzień 2023 roku

Miło nam poinformować, że w ramach całorocznego konkursu na recenzję dla Klubowiczów skupionych w Dyskusyjnych Klubach Książki przyznane zostały nagrody za grudzień 2023 roku:

– w kategorii dorośli nagrodę otrzymuje:

Pani Jadwiga Kuna z DKK działającego przy Bibliotece Publicznej Gminy Stare Miasto im. prof. J. Papuzińskiej, woj. wielkopolskie za recenzję książki „Makowa spódnica. Kamień w wodę” Zofii Mąkosy.

Pani Joanna Załęcka-Maleska z DKK działającego przy Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie, woj. lubelskie, za recenzję książki „Perfumeria na rozstaju dróg” Magdaleny Witkiewicz.

Pan Łukasz Smolicz z DKK działającego przy Centrum Kultury Gminy Działdowo w Burkacie, woj. warmińsko-mazurskim, za recenzję książki „Beata. Gorąca krew” Beaty Kozidrak.

– w kategorii dzieci i młodzież nagrodę otrzymuje:

Emilia Fugas, lat 15, z DKK dla dzieci i młodzieży działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Chmielniku, woj. podkarpackie, za recenzję książki „Szkoła bohaterek i bohaterów, czyli jak radzić sobie z życiem” Przemysława Staronia.

– w kategorii dzieci i młodzież za recenzję rysowaną nagrodę otrzymuje:

Wiktoria Bielecka, lat 7, z DKK w Stojeszynie Pierwszym dla dzieci działającego przy Filii Biblioteki u Kazimierza. MGBP w Modliborzycach, woj. lubelskie, za ilustracje do książki „Nelka i piesek Fafik" Doroty Łoskot - Cichockiej.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane recenzje! Zwycięzcom gratulujemy!

Nagrody prześlemy pocztą.