Aktualności

03.04.2019

Debata „Polska wspólnota kulturowa w epoce płynnej nowoczesności” na Targach Wydawców Katolickich z udziałem Instytutu Książki

W najbliższą sobotę odbędzie się debata intelektualistów „Polska wspólnota kulturowa w epoce płynnej nowoczesności”, która uświetni jubileuszowe XXV Targi Wydawców Katolickich. Wezmą w niej udział prof. Marek A. Cichocki, dr Dariusz Karłowicz i Dariusz Jaworski, dyrektor Instytutu Książki. Dyskusję poprowadzi Barbara Schabowska, dyrektor TVP Kultura.

Tegoroczne Jubileuszowe XXV Targi Wydawców Katolickich odbywać się będą od 4 do 7 kwietnia w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie.

Nadchodząca edycja największej krajowej imprezy wystawienniczej dedykowanej książkom wydawców religijnych zgromadzi blisko 180 wystawców z całego kraju – oficyn kościelnych, zakonnych i świeckich specjalizujących się w publikacjach o tematyce religijnej, które targowej publiczności zaprezentują ponad 12 tysięcy publikacji.

Debata „Polska wspólnota kulturowa w epoce płynnej nowoczesności” organizowana jest przez „Teologię Polityczną”, Instytut Książki i TVP Kultura. Serdecznie zapraszamy!

_______
6 kwietnia (sobota)
Zamek Królewski w Warszawie – Arkady Kubickiego // sala kinowa na półpiętrze (przy schodach ruchomych)
Godzina: 11.00
Wstęp wolny