Zaproszenie: Festiwal "Obrazy z Conrada"

19.07.2017
#
  • plakat wydarzenia

W czwartek 20 lipca br. w Wilanowie zainaugurowany zostanie ogólnopolski Festiwal OBRAZY Z CONRADA, organizowany w ramach Roku Josepha Conrada Korzeniowskiego.

O godz. 18:00 w Bibliotece Wilanowskiej przy ul. Kolegiackiej 3 odbędzie się spotkanie autorskie, którego gościem będzie kompozytor i dyrygent Krzesimir Dębski oraz aktor i reżyser Grzegorz Ociepka.

Goście spotkania opowiedzą przede wszystkim o najnowszej kompozycji „Against Nothingness” powstałej na motywach... powieści kryminalnej Josepha Conrada „Tajny agent” oraz o literaturze patrona festiwalu.

Po spotkaniu o godz. 19:00 w sali koncertowej Centrum Kultury Wilanów przy ul. Kolegiackiej 3 odbędzie się prawykonanie „Against Nothingness” K. Dębskiego wraz z recytacjami fragmentów „Tajnego agenta” J. Conrada.

Wykonawcy: Grzegorz Ociepka – recytacje i Zespół kameralny Polskiego Towarzystwa Muzyki Współczesnej pod dyrekcją Sławka Adama Wróblewskiego.

Wstęp wolny. Bezpłatne bilety wstępu będą do odbioru w Centrum Kultury Wilanów i Bibliotece Wilanowskiej przy ul. Kolegiackiej 3.

Zwiastun

Informacje pod numerem telefonu 790 395 228.

Organizator:
Polskie Towarzystwo Muzyki Współczesnej

Mecenat:
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego