Aktualności

13.10.2022

Webinar dla bibliotek publicznych realizujących kampanię „Mała książka – wielki człowiek”

Już za tydzień, w czwartek 20 października o godz. 10:00, odbędzie się webinar kierowany do bibliotekarzy z bibliotek publicznych, którzy realizują projekt „Mała książka – wielki człowiek” dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Jeśli Wasza biblioteka zakwalifikowała się do projektu „Mała książka – wielki człowiek”, serdecznie zapraszamy na nasze webinarium! W jego trakcie opowiemy o naszej flagowej kampanii promującej czytelnictwo wśród najmłodszych oraz jej najważniejszych celach. Podpowiemy, jak efektywnie ją przeprowadzić, by przyniosła jak najwięcej pożytku i radości – zarówno Małym Czytelnikom, jak i bibliotekarzom!

Pierwszą część webinaru (około 30 minut) kierujemy do wszystkich bibliotekarzy. Opowiemy w niej o tym, co nowego w naszej kampanii. Drugą część (około 40 minut) przeznaczyliśmy przede wszystkim dla pracowników bibliotek, które po raz pierwszy biorą udział w projekcie. W trakcie spotkania udostępnimy uczestnikom webinaru czat, za pośrednictwem którego będzie można zadawać pytania. 

Webinar udostępnimy na żywo bezpośrednio w wydarzeniu i na oficjalnym profilu Instytutu Książki na Facebooku. Transmisja zostanie zarejestrowana – będzie można ją później odtworzyć w naszych mediach społecznościowych.

Wydarzenie na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/664709828505031/?active_tab=about

Kanał MKWCz na Facebooku:

https://www.facebook.com/malaksiazkawielkiczlowiek

Strona kampanii:

http://wielki-czlowiek.pl/