Aktualności

28.09.2022

Świętuj z nami 5. urodziny kampanii ,,Mała książka – wielki człowiek” – zaproszenie na konferencję

Wszyscy uwielbiamy świętować, szczególnie gdy mamy tak wspaniałą okazję!  W tym roku kampania społeczna Instytutu Książki „Mała książka – wielki człowiek” obchodzi 5. urodziny! A to nie jedyny powód do radości! W ramach programu udało nam się podarować już blisko 4 000 000 Wyprawek Czytelniczych dla niemowląt, przedszkolaków i pierwszoklasistów!

Z tej okazji mamy wielką przyjemność zaprosić na konferencję, która odbędzie się 15–16 listopada 2022 r. w Bibliotece Narodowej w Warszawie. Do udziału w wydarzeniu mogą się zgłosić bibliotekarze i bibliotekarki (z bibliotek publicznych i szkolnych) uczestniczący w projekcie „Mała książka – wielki człowiek” oraz edukatorzy i animatorzy promujący czytelnictwo wśród najmłodszych czytelników.

W programie konferencji przewidziane zostały spotkania ze znakomitymi gośćmi, wykłady, warsztaty i panele dyskusyjne, które będą świetną okazją do wymiany doświadczeń i rozmów na temat przyszłości i rozwoju naszego projektu. Pięciolecie kampanii pragniemy uświetnić także polsko-ukraińską wystawą pt. „Czytanie relacji” z ilustracjami z książek dla dzieci oraz koncertem zespołu Piwnica św. Norberta.

Aby wziąć udział w konferencji, należy poprawnie wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem: TUTAJ. Rekrutacja rusza już dziś i będzie otwarta do 10 października 2022 r. Udział w konferencji jest darmowy, a uczestnikom zapewniamy nocleg. Liczba miejsc jest ograniczona.