Aktualności

10.08.2022

Książkonalia – nowa impreza literacka na Śląsku

8 października w Katowicach odbędą się Książkonalia, czyli impreza przeznaczona dla osób promujących literaturę i czytelnictwo w internecie.

Jak zapowiadają organizatorzy, podczas wydarzenia spotkają się influencerzy książkowi, blogerzy, bookstagramarzy, booktuberzy, booktokerzy, a także sami autorzy i wydawcy. Wśród pisarzy, którzy potwierdzili swoją obecność na wydarzeniu znaleźli się m.in. Artur Urbanowicz, Tomasz Sablik, Marta Knopik i Katarzyna Tkaczyk.

Program Książkonaliów wypełnią warsztaty i spotkania, na które jednak należy zapisać się wcześniej. Rejestracja ruszy 1 września.

Podczas imprezy odbędą się warsztaty „Tajemnice Booktoka, jak zabłysnąć na książkowej stronie TikToka” i „Szlifujemy styl: praktyczne wskazówki, jak tworzyć coraz lepsze teksty, które publikujemy w internecie”, a także panele dyskusyjne: „Bookstagram: czy to nadal platforma do promowania czytelnictwa?”, "Chcę wydać książkę: jak nie dać się nabrać na nieuczciwe praktyki i doprowadzić swój projekt do końca” oraz „Współpraca z wydawnictwami oczami wydawców i blogerów”.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się TUTAJ.