Aktualności

30.09.2019

Konsultacje dotyczące dotacji MKiDN na Dniach Kreatywności

W dniu 4 października w ramach Dni Kreatywności w Warszawie w Centrum konferencyjnym Ms Mermaid (ul. Wioślarska 8) odbędą się konsultacje dotyczące dotacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego zarządzanych przez Instytut Książki. 

Podczas konsultacji z pracownikami Instytutu Książki będzie można zapoznać się ze szczegółami na temat programów „Partnerstwo dla książki” i „Promocja czytelnictwa”, a także dowiedzieć się, jak należy rozliczać dotacje.

***

Dni Kreatywności to cykl międzynarodowych konferencji dedykowanych rozwojowi branż kreatywnych w Polsce.  Tegoroczna, już druga edycja Dni Kreatywności będzie obejmowała cztery miasta tj.: Warszawę, Łódź, Kraków i Poznań.

W ramach wydarzeń w Warszawie (1-4.10.2019) odbędą się dwie cykliczne konferencje organizowane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowe Centrum Kultury, tj. czwarta już edycja konferencji Music Export Conference poświęconej tematyce eksportu muzyki oraz konferencji Mastering the Game , dedykowanej prawnym i biznesowym aspektom rynku gier wideo. W tym roku ponownie do grona konferencji organizowanych pod auspicjami MKiDN dołącza odbywający się w Warszawie oraz Łodzi festiwal Filmteractive poświęcony branży nowych mediów, w tym roku dedykowany cyfrowym przemianom w branżach kreatywnych. Warszawską część wydarzenia zamkną warsztaty i spotkania organizowane przez Biura Programu Kreatywna Europa w ramach Creative Europe Info Day.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, lecz niezbędna jest uprzednia rejestracja tutaj.

Szczegółowy program całej imprezy znaleźć można pod tym adresem.