Aktualności

16.11.2020
Tagi: Czytaj PL

Akcja Czytaj PL po raz pierwszy na czytniku e-booków!

Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich użytkowników czytników inkBOOK Calypso. Z wielką radością możemy podzielić się z wami informacją, że W tym roku po raz pierwszy można korzystać z akcji Czytaj PL na czytniku. Wystarczy, że za pomocą urządzenia mobilnego (smartofna lub tabletu) zeskanujecie w aplikacji Woblink dedykowany kod QR, wybierzecie i dodacie na półkę jeden z 12 bestsellerów i zsynchronizujecie swoją wirtualną półkę w czytniku!

 Staramy się, by każda kolejna edycja akcji była coraz bardziej atrakcyjna. Wybieramy najlepsze bestsellery, zmieniamy formuły konkursów, oprawę graficzną, hasła przewodnie akcji, ale również technologię. Akcja Czytaj PL po raz pierwszy zagości na czytnikach książek elektronicznych. W listopadzie 12 bestsellerów będzie można czytać na czytnikach inkBOOK Calypso. W przyszłych latach będziemy mogli pochwalić się kolejnymi modelami – mówi Paweł Polański, dyrektor platformy Woblink.

Jak korzystać z akcji Czytaj PL na czytnikach inkBOOK Calypso?

Najlepiej zacząć od prostej instrukcji, jak dołączyć do akcji Czytaj PL. Znaleźć ją można na stronie internetowej akcji Czytaj PL tym linkiem. Następnie należy zalogować się na tym samym koncie w aplikacji Woblink na czytniku inkBOOK Calypso i zsynchronizować swoją wirtualną półkę.

Akcja Czytaj PL na czytnikach inkBOOK Calypso krok po kroku

  1. Pobierz i zainstaluj aplikację Woblink ze sklepu Google Play lub AppStore
  2. Zeskanuj dedykowany kod QR w aplikacji
  3. Zaloguj się lub zarejestruj
  4. Dodaj jedną z dwunastu dostępnych książek i dodaj na wirtualną półkę
  5. W aplikacji Woblink na czytniku inkBOOK Calypso zaloguj się na to samo konto i zsynchronizuj swoją wirtualną półkę